Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: SANALDESTEK | 68 yorum
16.385,99 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 16395.99 LENOVO IdeaPad 15ITL6 Intel i5 8GB 512GB SSD 15.6'' Windows 11 Dizüstü Bilgisayar - 82H8034KTXSatıcı: Ahidenal
16.574,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
2 16574.00 Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 82H8034KTX i5-1155G7 8 GB 512 GB 15.6" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: ahidenal
16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
3 16999.00 LENOVO IdeaPad 15ITL6 Intel i5 8GB 512GB SSD 15.6'' Windows 11 Dizüstü Bilgisayar - 82H8034KTXSatıcı: Eprom Teknoloji
17.039,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
4 17039.00 LENOVO IDEAPAD 15ITL6 INTEL İ5 8GB 512GB SSD 15.6'' WİNDOWS 11 DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR - 82H8034KTXSatıcı: Ahidenal
17.541,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 17541.02 Lenovo Ideapad 3 Intel Core i5 1155G7 8GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82H803EVTXSatıcı: TEZ Bilgisayar | 68 yorum
17.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 17709