Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: gülecteknoloji
14.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
1 14800.00 Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 82H803FRTX i5-1155G7 8 GB 256 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoclup
15.350,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 15350.00 Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 82H803FRTX i5-1155G7 8 GB 256 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: AdımBilgisayar | 42 yorum
15.801,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 15801.20 LENOVO IdeaPad 3 15ITL6 i5-1155G7 8GB 256GB SSD 15.6" FHD Freedos 82H803FRTXSatıcı: Güleç Teknoloji | 14 yorum
15.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 15999.00 Lenovo Ideapad 3 15Itl6 82H803frtx İ5-1155G7 8 Gb 256 Gb Ssd 15.6" Dos Fhd Dizustu BilgisayarSatıcı: Woomino
16.320,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 16320.00 LENOVO IdeaPad 3 15ITL6 i5-1155G7 8GB 256GB SSD 15.6" FHD Freedos 82H803FRTX 197529100417Satıcı: Woomino
17.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 17000.00 Lenovo Ideapad 3 15ITL6 Intel Core i5 1155G7 8GB 256GB SSD 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 82H803FRTX - GriSatıcı: Woomino | 15 yorum
17.000,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 17010 Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 i5-1155G7 8GB 256GB SSD 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar 82H803FRTXSatıcı: pazarola
17.107,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
8 17107.86