Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: NOTEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM
10.887,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 10887.00 Lenovo IdeaPad 3 Intel Core i3 1115G4 8GB 256GB SSD Windows 11 Home 15.6" Taşınabilir Bilgisayar 82H803NVTXSatıcı: RitimTech | 3 yorum
11.949,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 11959 Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 82H803NVTX i3-1115G4 8 GB 256 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: enuyguna
11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 11999.00 Lenovo IdeaPad 3 Intel Core i3 1115G4 8GB 256GB SSD Windows 11 Home 15.6 Taşınabilir Bilgisayar 82H803NVTXSatıcı: Sner Teknoloji
11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
4 12009 Lenovo Ideapad 3 Intel Core İ3 1115G4 8Gb 256Gb Ssd Windows 11 Home 15.6 Tasinabilir Bilgisayar 82H803nvtxSatıcı: Ensarbilişim
12.053,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 12053.02 LENOVO IdeaPad 3 82H803NVTX i3-1115G4 8GB 256SSD 15.6" FullHD W11H Taşınabilir Bilgisayar T27271Satıcı: Akgünler Bayi
15.179,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 15179.00 LENOVO IdeaPad 3 82H803NVTX i3-1115G4 8GB 256SSD 15.6" FullHD W11H Taşınabilir BilgisayarSatıcı: kocinler
16.050,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 16050.00