Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TeknoryaBilişim
11.256,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 11256.55 LENOVO Ideapad 3 12.Nesil Core i3 1215U-8Gb-256Gb Ssd-15.6inc-W11Satıcı: RitimTech | 10 yorum
11.061,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
2 11061.00 Lenovo Ideapad 3 82RK00X8TX I3-1215U 8gb 256SSD 15.6'' Fullhd W11H Taşınabilir BilgisayarSatıcı: TEKNORYA BİLİŞİM
11.059,00 TL + Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 11069 Lenovo Ideapad 3 82RK00X8TX I3-1215U 8gb 256SSD 15.6'' Fullhd W11H Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknorya
11.375,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 11375.04 Lenovo Ideapad 3 82RK00X8TX I3-1215U 8gb 256SSD 15.6'' Fullhd W11H Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknorya
11.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 11849.00 LENOVO Ideapad 3 12.Nesil Core i3 1215U-8Gb-256Gb Ssd-15.6inc-W11Satıcı: Teknorya
11.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
6 11849.00 Lenovo IdeaPad 3 82Rk00X8Tx Intel Core i3-1215U 15.6" 8 GB RAM 256 GB SSD FHD W11 Home Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknorya
11.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 11849.00 Lenovo Ideapad 3 82Rk00X8Tx I3-1215U 8Gb 256Ssd 15.6 Inç Dizüstü Bilgisayar GriSatıcı: Teknorya
11.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 11849.00 Lenovo Ideapad 3 82RK00X8TX I3-1215U 8gb 256SSD 15.6'' Fullhd W11H Taşınabilir BilgisayarSatıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
11.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
9 11859 Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 82RK00X8TX i3-1215U 8 GB 256 GB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Sepetist
11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
10 11999.00 Lenovo Ideapad 3 82RK00X8TX I3-1215U 8gb 256SSD 15.6'' Fullhd W11H Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Atlantis
12.224,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
11 12234 Lenovo Ideapad 3 82RK00X8TX I3-1215U 8gb 256SSD 15.6'' Fullhd W11H Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknorya
12.383,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
12 12383.04 Lenovo 82rk00x8tx Ideapad 3 Intel Core i3-1215u 8gb 256gb Ssd Integrated Intel Uhd Graphics 15.6" Fhd W11 Arctic Grey NotebookSatıcı: Arel Bilişim
12.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 12499.00 Lenovo Ideapad 3 82Rk00x8tx I3-1215U 8Gb 256Ssd 15.6'' Fullhd W11h Tasinabilir BilgisayarSatıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar
12.640,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 12640.00 Lenovo Ideapad 3 12.Nesil Core İ3 1215U-8Gb-256Gb Ssd-15.6İnc-W11Satıcı: Ensarbilişim
12.641,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 12641.02 Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 82RK00X8TX i3-1215U 8 GB 256 GB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: AtlantisDogu
12.672,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
16 12672.00 Lenovo Ideapad 3 82RK00X8TX I3-1215U 16gb 256SSD 15.6'' Fullhd W11H Taşınabilir BilgisayarSatıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
12.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
17 12909 Lenovo Ideapad 3 12.Nesil Core i3 1215U-8Gb-256Gb Ssd-15.6inc-W116 yorum
13.498,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
18 13498.92