Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BOZDAN Teknoloji | 7 yorum
14.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 15009 Genel Markalar LENOVO NB//IDEAPAD 3 82KU00T7TX RYZEN7-5700U 8GB 512SSD O/B 15.6 DOSSatıcı: Teknolojimerkezi
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 14999.00 LENOVO Por Ryzen7-5700u 8gb.ram 512gb.ssd 15,6" Freedos O/b Vga (model:82ku00t7tx)Satıcı: Teknolojimerkezi
15.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 15200.00 Lenovo IdeaPad Amd Ryzen 7 5700U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 82KU00T7TXSatıcı: BOZDAN Teknoloji | 104 yorum
15.759,02 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
4 15769.02 Lenovo IdeaPad 3 82Ku00T7Tx AMD Ryzen 7 15.6" 8 GB RAM 512 GB SSD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Nethouse
15.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 15799.00 Lenovo Ideapad Amd Ryzen 7 5700U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar 82KU00T7TXSatıcı: BOZDAN TEKNOLOJİ
15.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 15999.00 Lenovo IdeaPad 3 82KU00T7TX Ryzen 7 5700U 8GB 512GB SSD 15.6 FHD FreeDOSSatıcı: Bozdan Teknoloji
16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
7 16999.00 Lenovo IdeaPad 3 15ALC6 82KU00T7TX Ryzen 7 5700U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: BozdanTeknoloji | 15 yorum
17.999,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
8 17999.05 Lenovo Ideapad Amd Ryzen 7 5700U 8Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro Tasinabilir Bilgisayar 82Ku00t7tx Wz01Satıcı: Webzone
18.048,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
9 18048.55