Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: PRESTİJMARKET | 7 yorum
17.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 18009 Lenovo IdeaPad 3 Amd Ryzen 7 5700U 20GB 1TB SSD 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 82KU00T7TX05 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
21.901,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 21911 Lenovo IdeaPad 3 Amd Ryzen 7 5700U 20GB 1TB SSD 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 82KU00T7TX05 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
22.367,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
3 22367.51 Lenovo Ideapad 3 AMD Ryzen 7 5700U 20 GB 1 TB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KU00T7TX05 Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
22.833,49 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
4 22843.49 LENOVO Ideapad 3 Amd Ryzen 7 5700u 20gb 1tb Ssd 15.6" Fhd Fdos Taşınabilir Bilgisayar 82ku00t7tx05 82KU00T7TX05Satıcı: Weblegelsin
23.299,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 23299.48 Lenovo IdeaPad 3 Amd Ryzen 7 5700U 20GB 1TB SSD 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 82KU00T7TX05 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
23.299,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
6 23309.48