Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad 5 2 In 1 16IAL10 Intel® Core Ultra 7 255H 16GB 1tb SSD 16" Touch 83KS002ATR Freedos Dokunmatik Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Webdensin | 8 yorum
48.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 48999.00
LENOVO IDEAPAD 5 2 in 1 16IAL10 Intel® Core Ultra 7 255H 16GB 1TB SSD 16" TOUCH 83KS002ATR FREEDOS DOKUNMATIK BILGISAYAR Satıcı: Webdensin
48.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 48999.00
LENOVO Ideapad 5 2in1 16IAL10 Intel Core Ultra 7 255H 16GB 1tb SSD 16" 83KS002ATR Freedos Dokunmatik Satıcı: webdensin
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 51999.00
Lenovo Ideapad 5 2 In 1 16IAL10 Intel® Core Ultra 7 255H 16GB 1tb SSD 16" Touch 83KS002ATR Freedos Dokunmatik Bilgisayar - 1 TB - 16 GB Satıcı: webzone
57.063,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 57063.44
Ideapad 5 2 In 1 16Ial10 Intel® Core Ultra 7 255H 16Gb 1Tb Ssd 16" Touch 83Ks002atr Freedos Dokunmatik Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
57.299,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 57299.10
Lenovo Ideapad 5 2 In 1 16IAL10 Intel® Core Ultra 7 255H 16GB 1tb SSD 16" Touch 83KS002ATR Freedos Dokunmatik Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 8 yorum
57.359,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 57359.04
Lenovo Ideapad 5 2 In 1 16IAL10 Intel® Core Ultra 7 255H 16GB 1tb SSD 16" Touch 83KS002ATR Freedos Dokunmatik Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
7 59999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK