Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo IdeaPad 5 14IRH9 83KX003UTR i5-13420H 8 GB 512 GB SSD UHD Graphics 14" WUXGA İkisi Bir Arada Notebook Satıcı: Akgünler Beyaz Eşya Day Tük Mall
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 37999.00
Lenovo Ideapad 5 14IRH9 I5-13420H 8 GB 512 GB SSD UHD Graphics 14" Wuxga Ikisi Bir Arada Notebook
Satıcı: Ahidenal | 2 yorum
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 39999.00
LENOVO Ideapad 5 13.Nesil Core i5 13420H-8Gb-512Gb Ssd-14inc-W11 Satıcı: AKGÜNLER BEYAZ EŞYA DAY TÜK MALL
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 39999.00
LENOVO Ideapad 5 13.Nesil Core i5 13420H-8Gb-512Gb Ssd-14inc-W11 Satıcı: Ahidenal
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 39999.00
Lenovo Ideapad5 2-ın-1 14ırh9 Intel Core I5-13420h 8GB RAM 512gb SSD Intel UHD Graphics 14" IPS W11 Mavi Notebook 83kx003utr Satıcı: Ahidenal
40.319,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
5 40319.04
Lenovo Ideapad 5 14IRH9 I5-13420H 8 GB 512 GB SSD UHD Graphics 14" Wuxga Ikisi Bir Arada Notebook
Satıcı: AKGÜNLER BEYAZ EŞYA DAY TÜK MALL | 2 yorum
40.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 40699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK