Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Var

Lenovo Ideapad 5 83KX005CTR 2'si 1 Arada Fiyatları

Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 14IRH9 Intel Core i5 13420H 8GB 512GB SSD Windows 11 Home 14" WUXGA Dokunmatik Taşınabilir Bilgisayar 83KX005CTR + Lenovo Kalem

Satıcı: GöktürkTech | 42 yorum

37.599,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 37599.06
Lenovo Ideapad 5 2-in-1 14IRH9 83KX005CTR i5-13420H 8 GB 512 GB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: babacandayanıklıtük

38.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 38699.00
Lenovo Ideapad 5 2-İn-1 14Irh9 Intel Core İ5 13420H 8Gb 512Gb Ssd Windows 11 Home 14" Wuxga Dokunmatik Taşınabilir Bilgisayar 83Kx005ctr + Lenovo Kalem

Satıcı: babacandayanikli

38.830,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 38830.30
Lenovo Ideapad 5 2-In-1 14IRH9 Intel Core I5 13420H 8gb 512GB SSD Windows 11 Home 14" Wuxga Dokunmatik Taşınabilir Bilgisayar 83KX005CTR + Lenovo Kalem - 8 GB

Satıcı: EMTech BİLİŞİM | 1 yorum

39.501,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 39501.00
Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 14IRH9 Intel Core i5 13420H 8GB 512GB SSD Windows 11 Home 14" WUXGA Dokunmatik Taşınabilir Bilgi

Satıcı: Turko Bilişim

40.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 40849.05
LENOVO IdeaPad 5 2-in-1 i5 13420H 8GB 512GB SSD W11 Home 14" WUXGA Dokunmatik 83KX005CTR + Kalem

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

41.996,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 41996.00
Lenovo Ideapad 5 13.Nesil Core i5 13420H-8Gb-512Gb Ssd-14inc-W11

14 yorum

41.996,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 41996.00

Lenovo Ideapad 5 83KX005CTR 2'si 1 Arada Fiyat Geçmişi

Lenovo Ideapad 5 83KX005CTR 2'si 1 Arada Temel Özellikleri

Var

Lenovo Ideapad 5 83KX005CTR 2'si 1 Arada Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 5200 MHz
• Bellek Türü LPDDR5x
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası Tümleşik
• Arttırılabilir Bellek Yok

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) USB 3.2 Gen1 (Always on)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Power Delivery 3.0 USB 10Gbps USB-C 3.2 Gen 2 (x2)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4b
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri microSD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri FHD 1080p Privacy Shutter
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution)
• Pil Gücü 57.0 Wh
• Pil Özellikleri Tümleşik
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo Ideapad 5 83KX005CTR 2'si 1 Arada Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.