Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Var

Lenovo Ideapad 5 83KX005MTR 2'si 1 Arada Fiyatları

Ideapad 5 Slim 2 In 1 Intel Core I5-13420H 16GB 512GB SSD Freedos 14" Wuxga OLED 83KX005MTR Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: KanyonTeknoloji | 21 yorum

37.035,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 37035.06
Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 14IRH9 83KX005MTR i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 14" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KanyonTeknoloji

37.035,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 37035.06
LENOVO IdeaPad 5 Slim 2 in 1 İntel Core i5-13420H 16GB 512GB SSD Freedos 14" WUXGA Oled 83KX005MTR

Satıcı: KanyonTeknoloji

37.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 37599.00
Lenovo Ideapad 5 Slim 2 İn 1 İntel Core İ5-13420H 16Gb 512Gb Ssd Freedos 14" Wuxga Oled 83Kx005Mtr

Satıcı: Kanyon Teknoloji

37.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 37899.00
IdeaPad 5 Slim 2 in 1 İntel Core i5-13420H 16GB 512GB SSD Freedos 14" WUXGA Oled 83KX005MTR

Satıcı: KanyonTeknoloji

39.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 39909
Ideapad 5 Slim 2 In 1 Intel Core I5-13420H 16Gb 512Gb Ssd Freedos 14" Wuxga Oled 83Kx005mtr Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Ensarbilişim

40.109,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 40109.10
Ideapad 5 Slim 2 In 1 Intel Core I5-13420H 16GB 512GB SSD Freedos 14" Wuxga OLED 83KX005MTR Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Sner Teknoloji | 21 yorum

41.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 41999.00

Lenovo Ideapad 5 83KX005MTR 2'si 1 Arada Fiyat Geçmişi

Lenovo Ideapad 5 83KX005MTR 2'si 1 Arada Temel Özellikleri

Var

Lenovo Ideapad 5 83KX005MTR 2'si 1 Arada Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5200 MHz
• Bellek Türü LPDDR5x
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası Tümleşik
• Arttırılabilir Bellek Yok

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) USB 3.2 Gen1 (Always on)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Power Delivery 3.1 USB 10Gbps USB-C 3.2 Gen 2 (x2)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4b
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler 2x2

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri microSD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri FHD 1080p Privacy Shutter
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Lenovo Digital Pen 2
• Pil Gücü 57.0 Wh
• Pil Özellikleri Tümleşik
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo Ideapad 5 83KX005MTR 2'si 1 Arada Yorumları (4 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uu k* Profil Resmi

3 yorum

uu k* @epey ekran oled değil mi ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce
uye_177169836447 Profil Resmi

1 yorum

uye_177169836447 @uu k* Ben dün aldım aynı modeli oled ekran ama burada ki panel tipi ips yazıyor. Onu tam öğrenmek lazım.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @uye_177169836447 Mesajınız için teşekkürler, ürün bilgisi güncellenmiştir.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce
Poweruser Profil Resmi

25 yorum

Poweruser @uye_177169836447 Ne kadar ekran süresi alıyorsunuz? Youube izlerken işlemci ısınıp fan açıyor mu acaba? Teşekkürler.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.