Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: qobostore
25.361,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 25361.55 Lenovo IdeaPad Flex 5 82R900Dptx Ryzen 5 5500U 14" 8 GB RAM 512 GB SSD 14" Wuxga IPS Dokunmatik W11Home LaptopSatıcı: Qobostore
25.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 25999.00 Lenovo IP Flex5/AMD Ryzen5 5500U İşlemci/8GB/512GB SSD/14"/Win11/Laptop 82R900DPTXSatıcı: qobostore
25.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
3 25999.00 LENOVO IP Flex5/AMD Ryzen5 5500U İşlemci/8GB/512GB SSD/14"/Win11/Laptop 82R900DPTXSatıcı: qobostore
26.353,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
4 26353.00 Lenovo Ideapad Flex 5 AMD Ryzen 5-5500U 8GB 512GB SSD 14"WUXGA IPS Dokunmatik+S Pen Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar 82R900DPTX - GriSatıcı: qobostore
26.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 27009 LENOVO IP Flex5/AMD Ryzen5 5500U İşlemci/8GB/512GB SSD/14"/Win11/Laptop 82R900DPTXSatıcı: Cimete Teknoloji
28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
6 28999.00 Lenovo Ip Flex5/Amd Ryzen5 5500U Islemci/8Gb/512Gb Ssd/14"/Win11/Laptop 82R900dptxSatıcı: SERY TECH
29.104,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 29104.82