Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ensarbilişim
42.139,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
1 42139.02 Lenovo Ideapad Flex 5 16ALC7 2 In 1 Bilgisayar, 16" Fhd Dokunmatik Ekran, Amd Ryzen 7 5700U, 16GB Ram, 512GB Ssd, Amd Radeon, Windows 11, 82RA006NTRSatıcı: Sner Teknoloji | 2 yorum
42.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 43009 LENOVO IdeaPad Flex 5 16ALC7 2 in 1 16" FHD Dokunmatik Ekran, AMD Ryzen 7 5700U, 16GB RAM, 512GB SSD,Satıcı: Sner Teknoloji | 4 yorum
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 42999.00 Lenovo Ideapad Flex 5 16'' Fhd Dokunmatik Ekran, Amd Ryzen 7 5700U, 16GB Ram, 512GB Ssd Windows 11, 82RA006NTRSatıcı: Sner Teknoloji
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
4 43009 Lenovo Ideapad Flex 5 Dokunmatik Ekran Touch 82Ra006ntr Ryzen 7 5700U 16Gb 512Gb Ssd 16 Fhd Amd Rade 43.345,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
5 43345.93