Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ANT_Bilisim_A.S. | 1 yorum
26.499,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 26499.05 LENOVO IP Flex5 Intel Core i5-1235U 8GB 512GB SSD W11 14" WUXGA Touch Screen Laptop 82R700JETXSatıcı: Buy It
26.731,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 26731.01 Lenovo Ideapad Flex 5 14Iau7 82R700jetx İ5-1235U 8 Gb 512 Gb Ssd Iris Xe Graphics 14" Wuxga NotebookSatıcı: ANT BİLİŞİM A.Ş.
27.839,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 27839.05 LENOVO IdeaPad Flex 5 Intel Core i5 1235U 8GB 512GB Iris Graphics W11H 14" WUXGA Bilgisayar SnertechSatıcı: Cimete Teknoloji
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 27999.00 Lenovo Ip Flex5 Intel Core İ5-1235U 8Gb 512Gb Ssd W11 14" Wuxga Touch Screen Laptop 82R700jetxSatıcı: SERY TECH
28.222,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 28222.85 Lenovo Ideapad Flex 5 Intel Core i5-1235u 8gb 512gb Ssd Intel Iris Xe Graphıcs 14" Wuxga Ips 300 Nıts W11 Stone Blue Notebook 82r700jetxSatıcı: TEKNOSA
28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 28999.00 Lenovo IdeaPad Flex 5 14IAU7 82R700JETX i5-1235U 8 GB 512 GB SSD 14" W11H WUXGA Dizüstü BilgisayarSatıcı: serytech
29.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 29749.00 Lenovo IdeaPad Flex 5 14IAU7 82R700JETX i5-1235U 8 GB 512 GB SSD 14" W11H WUXGA Dizüstü BilgisayarSatıcı: SeryTech
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
8 29999.00 Lenovo Ideapad Flex 5 Intel Core I5 1235U 8gb 512GB Iris Graphics Windows 11 Home 14" Wuxga Kalemli Dokunmatik Taşınabilir Bilgisayar 82R700JETX Snertech Çanta HediyeliSatıcı: Sery Tech | 1 yorum
31.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
9 32009 Lenovo Flex 5 Intel Core I5 1235U 8gb 512GB Iris Graphics W11 14'' Dokunmatik Bilgisayar 82R700JETX SnertechSatıcı: Sner Teknoloji
32.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 33009 Lenovo Flex 5 Intel Core I5 1235U 8gb 512GB W11 14'' Kalemli Dokunmatik Bilgisayar 82R700JETX Snertech Çanta HediyeliSatıcı: Sner Teknoloji
34.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 35009