Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
LENOVO Ideapad Flex 5/ryzen 5 7430u/8gb Ram/512gb Ssd/14\ Satıcı: Teknopa Gsm
35.765,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 35765.85
Lenovo Ideapad Flex 5 AMD Ryzen 5 7430U 8GB 512GB SSD Windows 11 Home 14" WUXGA Taşınabilir Bilgisayar 82XX00D2TX
Satıcı: Teknopa Gsm | 2 yorum
36.700,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 36700.00
Lenovo Ideapad Flex 5/ryzen 5 7430U/8GB RAM/512GB SSD/14"/W11/LAPTOP Mavi 82XX00D2TX
Satıcı: DartTech
43.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 43999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK