Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: verofis | 155 yorum
29.500,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 29510 LENOVO Ideapad Gamıng 3 Intel Core I5 10300h 8gb 512gb Ssd Gtx 1650ti Freedos 15.6" Fhd 81y400xstxSatıcı: verofis
29.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 29500.00 Lenovo IdeaPad Gaming 3 Intel Core i5 10300H 8GB 512GB SSD GTX1650Ti Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 81Y400XSTXSatıcı: pazarola
33.131,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 33131.32 Lenovo IP Gaming 3 81Y400XSTX i5-10300H 8 GB 512 GB SSD GTX1650Ti 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: ileriportteknoloji
34.637,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 34637.99 Lenovo IP Gaming 3 81Y400XSTX i5-10300H 8 GB 512 GB SSD GTX1650Ti 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: core-bilgisayar
34.637,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 34637.99 LENOVO Ideapad Gamıng 3 Intel Core I5 10300h 8gb 512gb Ssd Gtx 1650ti Freedos 15.6" Fhd 81y400xstxSatıcı: İleri Port Teknoloji
35.610,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 35610.77 Lenovo IP Gaming 3 i5 10300H 8GB 512GB SSD GTX1650Ti 15.6" FHD FDOS 81Y400XSTX & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
39.770,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
7 39770.46 Lenovo Ideapad Gaming 3 81Y400xstx I5 10300H 8Gb 512Gb Ssd 15.6 Full Hd Gtx1650ti Free Dos Gaming Ta 40.180,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
8 40180.81