Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: aldimbak
27.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 27499.00 Lenovo Ideapad Gaming 3 15IAH7 Intel Core i5 12450H 16GB 512GB SSD RTX3050Ti 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 82S9013VTX - GriSatıcı: Aldimbak1 | 18 yorum
27.545,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 27555 Lenovo IP G3 15IAH7 82S9013VTX i5-12450H 16 GB 512 GB SSD RTX3050Ti 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: GLC
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 27999.00 LENOVO IdePad Gaming G3 i5-12450H 16 GB 512 GB SSD 4GB RTX3050TI FHD 15.6'' W11 Pro 82S9013VTX BT36Satıcı: YSFTEKNOLOJİ
28.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 28500.00 Lenovo IP G3 15IAH7 82S9013VTX i5-12450H 16 GB 512 GB SSD RTX3050Ti 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: YSFTEKNOLOJİ
29.396,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 29396.85