Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: YSFTEKNOLOJİ
27.133,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 27133.50 LENOVO IP Gaming3 Intel Core i5-12450H 8GB 512GB RTX3050 DOS 15.6" Onyx Grey Gaming Laptop 82S9015UTXSatıcı: YSFTEKNOLOJİ
28.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 28000.00 Lenovo IdeaPad G3 15IAH7 82S9015UTX i5-12450H 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: cosarbilisim
29.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 29000.00 Lenovo Ideapad Gaming 3 15Iah7 Intel I5-12450H 8Gb 512Gb Ssd Rtx3050 15.6"Fhd Onyx Grey Freedos Bilgisayar 82S9015utx 29.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
4 29400.00 Lenovo Ideapad Gaming 3 15IAH7 Intel I5-12450H 8gb 512GB SSD RTX3050 15.6"fhd Onyx Grey Freedos Bilgisayar 82S9015UTXSatıcı: Coşar Bilişim
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 29999.00 LENOVO IP Gaming3 Intel Core i5-12450H 8GB 512GB RTX3050 DOS 15.6" Onyx Grey Gaming LaptopSatıcı: CsrTech
30.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 30000.00 Lenovo IdeaPad G3 15IAH7 82S9015UTX i5-12450H 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: mek-online | 4 yorum
30.071,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 30071.11