Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknorya
23.999,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 23999.04 Lenovo IdeaPad Gaming 3 82S9015Vtx Intel Core i5-12450H 15.6" 16 GB RAM 512 GB SSD Rtx3050 IPS FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknorya
24.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 24999.00 Lenovo IdeaPad Gaming 3 Intel Core i5 12450H 16GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6" IPS Taşınabilir Bilgisayar 82S9015VTXSatıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
25.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 25999.00 LENOVO IdeaPad Gaming 3 Intel Core i5 12450H 16GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6" 82S9015VTXSatıcı: BSlina | 1 yorum
26.752,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 26752.00 Lenovo IP Gaming 3 15IAH7 82S9015VTX i5-12450H 16 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: YSFTEKNOLOJİ | 3 yorum
27.088,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 27088.64 LENOVO IdeaPad Gaming 3 Intel Core i5 12450H 16GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6Satıcı: ERKAN ELEKTRONİK
27.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 27499.00 Lenovo IP Gaming 3 82S9015VTX i5-12450H 16 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: imge-store
28.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 28750.00 Lenovo IP Gaming 3 82S9015VTX i5-12450H 16 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: cosarbilisim
30.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
8 30000.00 Lenovo IdeaPad Gaming 3 Intel Core i5 12450H 16GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6" IPS Taşınabilir Bilgisayar 82S9015VTXSatıcı: CsrTech | 109 yorum
30.272,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
9 30282 Lenovo IdeaPad Gaming 3 Intel Core i5 12450H 16GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6" IPS Taşınabilir Bilgisayar 82S9015VTXSatıcı: Coşar Bilişim
31.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
10 31999.00