Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknorya
23.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 23899.00 Lenovo Ideapad Gaming 3 AMD Ryzen 5 6600H 16GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 16" WUXGA IPS 165Hz Taşınabilir Bilgisayar 82SC0098TXSatıcı: Teknorya | 20 yorum
23.900,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 23910 Lenovo IP G3 Amd 82SC0098TX R5-6600H 16 GB 512 GB SSD 4 GB RTX3050 16" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: websiniall | 4 yorum
24.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
3 24799.00 Lenovo IP G3 Amd 82SC0098TX R5-6600H 16 GB 512 GB SSD 4 GB RTX3050 16" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: qobostore | 4 yorum
24.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
4 24899.00 Lenovo IP G3 Amd 82SC0098TX R5-6600H 16 GB 512 GB SSD 4 GB RTX3050 16" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: seta.teknoloji | 4 yorum
24.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
5 24900.00 LENOVO IP Gaming 3 AMD Ryzen 5-6600H 16GB 512GB RTX3050 16" WUXGA 165Hz Gaming Notebook 82SC0098TXSatıcı: websinial | 83 yorum
24.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 24999.00 Lenovo IP Gaming 3 AMD Ryzen 5-6600H 16GB 512GB RTX3050 16" WUXGA 165Hz Gaming Notebook 82SC0098TXSatıcı: qobostore
24.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 25009 LENOVO IP Gaming 3 AMD Ryzen 5-6600H 16GB 512GB RTX3050 16" WUXGA 165Hz Gaming Notebook 82SC0098TXSatıcı: PUKKA TEKNOLOJİ
25.187,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
8 25187.99 LENOVO IP Gaming 3 AMD Ryzen 5-6600H 16GB 512GB RTX3050 16" WUXGA 165Hz Gaming Notebook 82SC0098TXSatıcı: Yokyok Elektronik
25.219,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
9 25219.03 LENOVO IP Gaming 3 AMD Ryzen 5-6600H 16GB 512GB RTX3050 16" WUXGA 165Hz Gaming Notebook 82SC0098TXSatıcı: TechnoList
25.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
10 25499.00 Lenovo Ip Gaming 3 Amd Ryzen 5-6600H 16Gb 512Gb Rtx3050 16" Wuxga 165Hz Gaming Notebook 82Sc0098tx 26.879,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 26879.04 Lenovo Ideapad Gaming 3 Amd Ryzen 5-6600H 16Gb Ddr5 512Gb Ssd Rtx3050 16Wuxga Ips 165Hz Gaming 82Sc0098tx Tasinabilir BilgisayarSatıcı: Ensarbilişim
28.223,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 28223.02 Lenovo Ideapad Gaming 3 Amd Ryzen 5-6600H 16GB Ddr5 512GB SSD RTX3050 16"wuxga IPS 165Hz Gaming Freedos 82SC0098TX Bilgisayar SnertechSatıcı: TekDesa
28.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
13 28909 İdeapad Gaming 3 82Sc0098Tx Ryzen 5 6600H 16Gb 512Gb Rtx3050 Freedos 16 Inc İps 165Hz Notebook Taşınabilir BilgisayarSatıcı: pazareyle
37.474,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 37474.61