Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
LENOVO IdeaPad Slim 3 AMD Ryzen 7 170 Cpu 16 GB 1 TB AMD Radeon 680 M Freedos 14 Inç IPS 83K6006JTR Satıcı: KanyonTeknoloji
29.689,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 29689.00
LENOVO IdeaPad Slim 3 AMD Ryzen 7 170 Cpu 16 GB 1 TB AMD Radeon 680 M Freedos 14 Inç IPS 83K6006JTR Satıcı: Kanyon Teknoloji
29.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 29899.00
Lenovo Ideapad Slim 3 Amd Ryzen 7 170 Cpu 16 GB 1 Tb Amd Radeon 680 M Freedos 14 Inç 83K6006JTR
Satıcı: KanyonTeknoloji | 1 yorum
32.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 32499.00
Ideapad Slim 3 Amd Ryzen 7 170 Cpu 16 Gb 1 Tb Amd Radeon 680 M Freedos 14 Inç 83K6006jtr
Satıcı: Ensarbilişim
38.199,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 38199.10
IdeaPad Slim 3 AMD Ryzen 7 170Cpu 16GB 1TB FDos 14 Inç IPS 83K6006JTR+Lenovo Kılıf,Mouse ve Kulaklık Satıcı: Sner Teknoloji
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 40009
Lenovo Ideapad Slim 3 Amd Ryzen 7 170 Cpu 16 GB 1 Tb Amd Radeon 680 M Freedos 14 Inç 83K6006JTR
Satıcı: Sner Teknoloji | 1 yorum
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 39999.00
LENOVO IdeaPad Slim 3 AMD Ryzen 7 170 Cpu 16 GB 1 TB AMD Radeon 680 M Freedos 14 Inç IPS 83K6006JTR Satıcı: Sner Teknoloji
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
7 39999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK