Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo IdeaPad Slim 3 82XB009HTX N100 4 GB 128 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: 23bit-teknoloji
13.997,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 13997.00
LENOVO Ideapad Slim 3 15Ian8 Intel N100 4GB RAM 128Gb SSD Intel UHD Graphics 15.6" FHD W11 Gri Noteb Satıcı: Gti Bilişim
13.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 13999.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 82XB009HTX N100 4 GB 128 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: turkobilisim
14.099,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 14099.06
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 82XB009HTX N100 4 GB 128 GB SSD UHD Graphics 15.6" Full HD Notebook Satıcı: 23bit Teknoloji
14.152,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
4 14152.15
Lenovo Ideapad Slim 3/ Intel N100/ 4Gb Ram/ 128Gb Ssd/ 15.6"/ W11/ Laptop 82Xb009htx
Satıcı: Cimete-Teknoloji
14.324,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 14324.10
LENOVO Ideapad Slim 3 15Ian8 Intel N100 4GB RAM 128Gb SSD Intel UHD Graphics 15.6" FHD W11 Gri Noteb Satıcı: İKİZLER BİLİŞİM
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 14999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 15Ian8 82Xb009Htx N100 4 Gb 128 Gb Ssd Uhd Graphics 15.6 Inç Full Hd Notebook Gri Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası
17.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 17999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK2 yorum
123 yorum
8 yorum
14 yorum