Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Güncel53 | 1 yorum
11.287,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 11287.99 Lenovo IP S3 Amd 82XQ0011TX R5-7520U 8 GB 256 GB SSD15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: ADAESPOR
11.289,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 11289.83 Lenovo Ideapad Slim 3 15AMN8 Amd Ryzen 5 7520U 8gb 256GB SSD Freedos 15.6" Fhd 82XQ0011TXSatıcı: METAPLUS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
11.542,03 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 11552.03 Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Dizüstü Bilgisayar, 15.6" FHD TN 220nits, AMD Ryzen 5 7520U, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Integrated AMD Radeon 610M Graphics, FreeDOS, 82XQ0011TXSatıcı: Amazon.com.tr
11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 11999.00 Lenovo IP S3 Amd 82XQ0011TX R5-7520U 8 GB 256 GB SSD15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: zarib
11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 11999.00 Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 AMD Ryzen 5 7520U 8GB 256GB SSD Freedos 15.6" FHD 82XQ0011TXSatıcı: PUKKA TEKNOLOJİ
12.227,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
6 12227.46 LENOVO IdeaPad Slim3 AMD Ryzen 5-7520U 8GB RAM 256GB SSD FreeDos 15.6" FHD Laptop 82Xq0011tx-15AMN8Satıcı: webzone
12.459,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 12459.00 LENOVO Ideapad Slim 3 Amd Ryzen 5 7520U 8gb 256GB SSD W11H 15.6" Fhd S.ÇANTA HediyeSatıcı: webzone
12.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
8 12799.00 Lenovo Ideapad Slim 3 15AMN8 Amd Ryzen 5 7520U 8gb 256GB SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd 82XQ0011TXSatıcı: E-Markt | 1 yorum
12.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
9 13009 Lenovo Ideapad Slim 3 15Amn8 Amd Ryzen 5 7520U 8Gb 256Gb Ssd Freedos 15.6" Fhd 82Xq0011tx + Sirtcantasi Hediyeli 13.033,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 13033.02 Lenovo Ideapad Slim 3 15Amn8 Amd Ryzen 5 7520U 8Gb 256Gb Ssd Freedos 15.6" Fhd 82Xq0011tx 13.033,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 13033.02 Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 AMD Ryzen 5 7520U 8GB 256GB SSD Freedos 15.6" FHD 82XQ0011TXSatıcı: DOLGUN BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ
13.718,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
12 13718.91