Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo IdeaPad Slim 3 (15.6 İnç) 82XQ00JKTX Laptop Fiyatları

Lenovo Ideapad Slim 3 82Xq00jktx Ryzen5 7520U 8Gb 512Ssd 15.6" Fhd W11h Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: 23bit Teknoloji

21.566,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 21566.80
Lenovo Ideapad Slim 3 15AMN8 82XQ00JKTX R5-7520U 8 GB 512 GB SSD W11H Dizüstü Bilgisayarı

Satıcı: emrebilism45

21.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 21699.00
Lenovo Ideapad Slim 3 15AMN8 82XQ00JKTX R5-7520U 8 GB 512 GB SSD W11H Dizüstü Bilgisayarı

Satıcı: 23bit-teknoloji

21.997,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 21997.00
Lenovo Ideapad Slim 3 82Xq00jktx Ryzen5 7520U 8Gb 512Ssd 15.6" Fhd W11h Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

23.609,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 23609.00
Lenovo Ideapad Slim 3 15AMN8 Amd Ryzen 5-7520U 8GB/512GB SSD 82XQ00JKTX Taşınabilir Bilgisayar - Gri

Satıcı: Demiray Bilisim | 5 yorum

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 24999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 82XQ00JKTX Ryzen5 7520U 8GB 512SSD 15.6" FHD W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

25.070,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 sn önce

6 25080
Lenovo 8gb 512SSD Ideapad Fhd W11H Slim 3 82XQ00JKTX Ryzen5 7520U 8GB DDR5 512GB SSD 15.6" FHD Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 8 GB

Satıcı: teknoraks | 1 yorum

25.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 25929.00
Lenovo IdeaPad Slim 3/ AMD Ryzen 5 7520U/ 8GB Ram/ 512Gb Ssd/ 15.6" Fhd/ W11/ Laptop 82Xq00Jktx 26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 26999.00

Lenovo IdeaPad Slim 3 (15.6 İnç) 82XQ00JKTX Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo IdeaPad Slim 3 (15.6 İnç) 82XQ00JKTX Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo IdeaPad Slim 3 (15.6 İnç) 82XQ00JKTX Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.3 mm
• Derinlik 235.0 mm
• Kalınlık 17.9 mm
• Ağırlık 1.62 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 5
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 5 7520U
• İşlemci Temel Frekans 2.80 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.30 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2022
• İşlemci Çekirdeği 4 Adet
• Sanal Çekirdek 8 Adet
• İşlemci Önbellek 4 MB
• Transistör Mesafesi 6 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 15 W

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 5500 MHz
• Bellek Türü LPDDR5
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası Yok
• Arttırılabilir Bellek Yok

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 47.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik MobileMark 2018 (200nit):11 saat Yerel Video Oynatma (1080p/150nit):14 Saat
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 610M
• Dahili Grafik Temel Frekans 1900 MHz

Lenovo IdeaPad Slim 3 (15.6 İnç) 82XQ00JKTX Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.