Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 I7-13620H 16GB 1tb SSD 15.3" Wuxga IPS Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar 83K10061TR - Lenovo Mouse Wz2 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: webzone
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
1 40999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 I7-13620H 16GB 1tb SSD 15.3" Wuxga IPS Windows 11 Pro Dizüstü Bilgisayar 83K10061TR - Lenovo Çanta Wz8 - 1 TB - 16 GB Satıcı: webzone
40.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 40799.00
Ideapad Slim 3 I7-13620H 16Gb Ddr5 1Tb Ssd Wuxga 15.3" Ips Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K10061tr Snertech Çanta+Mouse
Satıcı: Ensarbilişim
43.451,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 43451.60
Ideapad Slim 3 15Irh10 Intel Core I7-13620H 16 Gb Ddr 5 1 Tb Ssd Wuxga 15.3" Ips 60Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K10061tr - Emtech Çanta
Satıcı: Ensarbilişim
43.451,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 43451.60
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10061TR I7-13620H 16GB Ddr5 1tb SSD Wuxga 15.3" IPS 60Hz Windows 11 Protaşınabilir Bilgisayar +Boz Çanta - 1 TB - 16 GB
Satıcı: E-Online
43.801,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
5 43801.50
Lenovo Ideapad Slim 3 I7-13620H 16GB Ddr5 1tb SSD Wuxga 15.3" IPS Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K10061TR Snertech Çan Satıcı: Sner Teknoloji
45.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 45499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 Intel Core I7-13620H 16 GB Ddr 5 1 Tb SSD Wuxga 15.3" IPS 60Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisa Satıcı: Sner Teknoloji
45.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
7 45499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK