Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo IdeaPad Slim 3 82X700G1TX Laptop Fiyatları

Lenovo Ideapad Slim 3 82X700G1TX Intel Core i3 1315U 8GB 512GB SSD 15.6inç Windows 11 Home - 512 GB - 8 GB

Satıcı: GTI Bilişim | 1 yorum

21.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 21179.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 82X700G1TX i3-1315U 8 GB 512 GB SSD UHD Graphics 15.6'' Full HD Notebook

Satıcı: Gti Bilişim

20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 20999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 82X700G1TX Intel Core i3 1315U 8 GB 512 GB SSD W11 Home 15.6" FHD

Satıcı: GTI BİLİŞİM

20.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 21009
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRU8 82X700G1TX İ3-1315U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TNG

21.055,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 21055.06
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRU8 82X700G1TX İ3-1315U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: emrebilism45

21.149,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 21149.06
Lenovo Ideapad Slim 3 82X700G1TX Intel Core i3 1315U 8GB 512GB SSD 15.6inç Windows 11 Home - 512 GB - 8 GB

Satıcı: TNG | 1 yorum

21.189,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 21189.45
LENOVO Ideapad Slim 3 82X700G1TX Intel Core i3 1315U 8 GB 512 GB SSD W11 Home 15.6" FHD

Satıcı: Gti Bilişim

21.334,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 21334.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 82X700G1TX i3-1315U 8 GB 512 GB SSD UHD Graphics 15.6'' Full HD Notebook

Satıcı: TEKNO PLATFORM

21.498,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 21498.00
Lenovo Ideapad Slim 3 82X700G1TX Intel Core i3 1315U 8 GB 512 GB SSD W11 Home 15.6" FHD

Satıcı: Gti Bilişim

21.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 21509
Lenovo Ideapad Slim 3 82X700G1TX Intel Core i3 1315U 8 GB 512 GB SSD W11 Home 15.6" FHD

Satıcı: Gti Bilişim

21.564,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 21564.05
LENOVO Ideapad Slim 3 82X700G1TX Intel Core i3 1315U 8GB 512GB SSD 15.6inç Windows 11 Home

Satıcı: TNG

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 22999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 13.Nesil Core i3 1315U-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-W11

232 yorum

23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 23999.00
Ideapad Slim 3 82X700g1tx Intel Core İ3 1315U 8Gb 512Gb Ssd 15.6İnç Windows 11 Home

Satıcı: TNG

24.829,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 24829.10
Lenovo Ideapad Slim 3 13.nesil Core I5 13420H-8GB-512GB SSD-16"-Windows 11 Taşınabilir bilgisayar

Satıcı: Teknosa

32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

14 32999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 13.Nesil Core I3 1315u 8Gb-512Gb SSD 15.6" W11 32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

15 32999.00

Lenovo IdeaPad Slim 3 82X700G1TX Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo IdeaPad Slim 3 82X700G1TX Laptop Temel Özellikleri

Lenovo IdeaPad Slim 3 82X700G1TX Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.3 mm
• Derinlik 235.0 mm
• Kalınlık 17.9 mm
• Ağırlık 1.62 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i3
• İşlemci Modeli Intel Core i3-1315U
• İşlemci Temel Frekans 3.30 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.50 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 6 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 8 Adet
• İşlemci Önbellek 10 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü LPDDR5
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası Yok
• Arttırılabilir Bellek Yok

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler 2x2

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 47.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik 15 dk Şarj ile 2 Saat Çalışabilme
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Lenovo IdeaPad Slim 3 82X700G1TX Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.