Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Flash Bellek Boyutu:
128 GB
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XB009GTX Laptop Fiyatları

Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 82XB009GTX N100 4 GB 128 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: idealshopp

12.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 12699.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 82XB009GTX N100 4 GB 128 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: trakyamarkt

13.488,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 13488.06
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Celeron N100 4GB 128GB SSD Windows 11 Home 15.6" Taşınabilir Bilgisayar 82XB009GTX

Satıcı: GTI Bilişim | 154 yorum

13.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 13599.00
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Celeron N100 4GB 128GB Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82XB009GTX

Satıcı: nitech bilişim | 143 yorum

13.716,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 13716.05
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Celeron N100 4Gb 128Gb Intel Uhd Graphics 15.6" Fhd W11 Notebook 82Xb009Gtx

Satıcı: Gti Bilişim

13.789,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 13789.01
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 82XB009GTX N100 4 GB 128 GB SSD UHD Graphics 15.6" Full HD Notebook

Satıcı: Turko Bilişim

13.869,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 13869.05
Lenovo IdeaPad Slim 3 | Intel N100 | 4GB DDR5 RAM | 128GB SSD | 15.6" FHD (1920x1080) TN 250nits Anti-glare | W11 | 82XB009GTX

Satıcı: DMMTEKNOLOJİ

13.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

7 13959
LENOVO Ideapad Slim 3 Intel N100 4gb Ram 128GB Ssd 15.6

Satıcı: Gti Bilişim

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 13999.00
LENOVO IdeaPad Slim 3 Intel Celeron N100 4GB 128GB Intel UHD Graphics 15.6" FHD W11 Notebook 82XB009GTX

Satıcı: Gti Bilişim

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 13999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 15IAN8 Intel N100 4GB 128GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD 82XB009GTX

Satıcı: GTI BİLİŞİM

13.949,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 13959
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel N100 4GB Ram 128gb SSD 15.6" FHD W11 Notebook 82xb009gtx 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 13999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel N100-4Gb-128Gb Ufs-15.6inc-W11

232 yorum

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 13999.00
LENOVO IdeaPad Slim 3/ Intel N100/ 4GB Ram/ 128GB SSD/ 15.6" FHD/ W11/ Laptop 82XB009GTX

Satıcı: Gti Bilişim

14.059,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

13 14059.05
Ideapad Slim 3 15IAN8 Intel N100 4GB RAM 128GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home Laptop 82XB009GTX 14.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 14159
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Celeron N100 4Gb 128Gb Windows 11 Home 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82Xb009gtx

Satıcı: Cimete-Teknoloji

14.324,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 14324.10
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Celeron N100 4GB 128GB SSD Windows 11 Home 15.6" Taşınabilir Bilgisayar 82XB009GTX

Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ

14.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

16 14989.00
LENOVO IdeaPad Slim 3/ Intel N100/ 4GB Ram/ 128GB SSD/ 15.6" FHD/ W11/ Laptop 82XB009GTX

Satıcı: TRAKYAMARKT

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

17 15999.00

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XB009GTX Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XB009GTX Laptop Temel Özellikleri

128 GB
Yok

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XB009GTX Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.3 mm
• Derinlik 235.0 mm
• Kalınlık 17.9 mm
• Ağırlık 1.55 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel N
• İşlemci Modeli Intel N100
• İşlemci Temel Frekans 3.4 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 3.4 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 4 Adet
• İşlemci Önbellek 6 MB
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 6 W
• İşlemci Teknolojileri Enhanced Intel SpeedStep Technology Intel AES New Instructions Intel Boot Guard Intel Control-Flow Enforcement Intel High Definition Audio Intel Os Guard Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Virtualization Technology (VT-x) Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) ‡ Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT) ‡ Intel Wake on Voice Mode-based Execute Control (MBEC) Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 4 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü LPDDR5
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 4 GB
• Toplam Bellek Yuvası Yok
• Arttırılabilir Bellek Yok

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Flash Bellek Var
• Flash Bellek Boyutu 128 GB
• Flash Bellek Özellikleri UFS 3.1

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 Power Delivery USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 5 (802.11ac)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 47.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik MobileMark 2018 (200nit): 8 saat Yerel Video Oynatma (1080p/150nit):11.7 Saat
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel UHD Graphics
• Dahili Grafik Temel Frekans 750 MHz
• Dahili Grafik Azami Frekans 750 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Desteği Intel Quick Sync Video OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Desteği 4K Desteği (60 Hz) 5512

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XB009GTX Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.