Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Flash Bellek Boyutu:
128 GB
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XB00HMTX Laptop Fiyatları

Lenovo Ideapad Slim 3 Intel N100 8GB 128GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82XB00HMTX - Yok - 8 GB

Satıcı: Hepsiburada | 22 yorum

14.249,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 14249.05
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel N100 8GB 128GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82XB00HMTX - Yok - 8 GB

Satıcı: Buzul Bilgisayar | 22 yorum

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 15999.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 82XB00HMTX Intel N100 8 GB 128 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknosa

16.574,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 16574.03
LENOVO Ideapad Slim 3/Intel N100 İşlemci/8 GB RAM/128 GB SSD/15.6" FHD/W11/Laptop Gri 82XB00HMTX

Satıcı: Buzul Bilgisayar

16.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 16899.00
Lenovo Ideapad Slim 3/Intel N100 İşlemci/8 GB Ram/128 Ssd/15.6" FHD/W11/Laptop Gri 82Xb00Hmtx 16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 16999.00
LENOVO Ideapad Slim 3/Intel N100 İşlemci/8 GB RAM/128 GB SSD/15.6" FHD/W11/Laptop Gri 82XB00HMTX

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 16999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 15Ian8 Intel N100 4GB RAM 128Gb SSD Intel UHD Graphics 15.6" FHD W11 Notebook

Satıcı: Teknosa

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 16999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 15Ian8 Intel N100 4GB RAM 128Gb SSD Intel UHD Graphics 15.6" FHD W11 Notebook 16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 16999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel N100-8Gb-128Gb Ufs-15.6inc-W11

3 yorum

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 16999.00

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XB00HMTX Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XB00HMTX Laptop Temel Özellikleri

128 GB
Yok

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XB00HMTX Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.3 mm
• Derinlik 235.0 mm
• Kalınlık 17.9 mm
• Ağırlık 1.55 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel N
• İşlemci Modeli Intel N100
• İşlemci Temel Frekans 3.4 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 3.4 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 4 Adet
• İşlemci Önbellek 6 MB
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 6 W
• İşlemci Teknolojileri Enhanced Intel SpeedStep Technology Intel AES New Instructions Intel Boot Guard Intel Control-Flow Enforcement Intel High Definition Audio Intel Os Guard Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Virtualization Technology (VT-x) Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) ‡ Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT) ‡ Intel Wake on Voice Mode-based Execute Control (MBEC) Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü LPDDR5
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası Yok
• Arttırılabilir Bellek Yok

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Flash Bellek Var
• Flash Bellek Boyutu 128 GB
• Flash Bellek Özellikleri UFS 3.1

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 Power Delivery USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 5 (802.11ac)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 47.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik MobileMark 2018 (200nit): 8 saat Yerel Video Oynatma (1080p/150nit):11.7 Saat
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel UHD Graphics
• Dahili Grafik Temel Frekans 750 MHz
• Dahili Grafik Azami Frekans 750 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Desteği Intel Quick Sync Video OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Desteği 4K Desteği (60 Hz) 5512

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XB00HMTX Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.