Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo IdeaPad Slim 3 AMD Ryzen 5-5625U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar 82XM00PVTX
Satıcı: Arteline
22.498,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 22498.00
Lenovo Ideapad Slim 3 Amd Ryzen 5-5625U 8gb 512GB SSD 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar 82XM00PVTX - 512 GB - 8 GB
Satıcı: Arteline | 6 yorum
22.841,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 22841.06
Lenovo Ideapad Slim 3 15ABR8 82XM00PVTX R5-5625U 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: TNG
22.841,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 22841.06
Lenovo Ideapad Slim 3 82Xm00pvtx Ryzen5 5625U 8Gb 512Ssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
24.165,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 24165.10
Lenovo Ideapad Slim 3 15ABR8 82XM00PVTX R5-5625U 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
24.252,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 24252.94
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 AMD Ryzen™ 5 5625U 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD 82XM00PVTX Satıcı: Teknoraks
24.952,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
6 24952.73
Ideapad Slim 3 Amd Ryzen 5-5625U 8Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar 82Xm00pvtx
Satıcı: TNG
30.559,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 30559.10
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK