Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XM00U4TX Laptop Fiyatları

Lenovo Ideapad Slim 3 AMD Ryzen 7 5825U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82XM00U4TX

Satıcı: TedarikzoneTR | 171 yorum

28.139,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 28139.14
Lenovo Ideapad Slim 3 AMD Ryzen 7 5825U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82XM00U4TX

Satıcı: notebookstore

27.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

2 27990.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 Ryzen 7 5825U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Notebook 82XM00U4TX

Satıcı: notebookstore

28.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 28790.00
LENOVO Ideapad Slim 3 AMD Ryzen 7 5825U 16 GB 512 GB SSD 15.6" FHD FreeDos 82XM00U4TX

Satıcı: notebookstore

29.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 29490.00
LENOVO Ideapad Slim 3 AMD Ryzen 7 5825U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD 82XM00U4TX

Satıcı: notebookstore

29.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 29490.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 82XM00U4TX R7-5825U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: notebookstore

30.634,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 30634.60
Lenovo Ideapad Slim 3 AMD Ryzen 7 5825U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82XM00U4TX

Satıcı: Notebox | 171 yorum

30.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 30649.00
Lenovo Ideapad Slim 3 AMD Ryzen 7 5825U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82XM00U4TX

Satıcı: notebookstore

30.793,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 30793.09
Lenovo IdeaPad Slim 3 Ryzen 7 5825U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Notebook 82XM00U4TX

Satıcı: NotebookStore

32.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 32590.00
Lenovo Ideapad S3 Ryzen 7 5825U 16Gb 512Gb 15.6 Inç Freedos 82Xm00U4Tx Dizüstü Bilgisayar Gri

Satıcı: NotebookStore

32.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 32590.00
Lenovo Ideapad S3 R7 5825U 16Gb 512Gb 15.6 Inç Freedos 82Xm00U4Tx 003 Dizüstü Bilgisayar Gri

Satıcı: NotebookStore

32.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 32690.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 Ryzen 7 5825U 16GB 512GB SSD 15.6" Fdos Laptop + VIT Termometre 82XM00U4TX 003

Satıcı: NotebookStore

32.690,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 32690.01

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XM00U4TX Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XM00U4TX Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XM00U4TX Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.3 mm
• Derinlik 235.0 mm
• Kalınlık 17.9 mm
• Ağırlık 1.62 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 7
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 7 5825U
• İşlemci Temel Frekans 2.0 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.50 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2022
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 16 MB
• Transistör Mesafesi 7 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 15 W

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası Tümleşik
• Arttırılabilir Bellek Yok

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 47.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik MobileMark 2018 (200nit):11 saat Yerel Video Oynatma (1080p/150nit):14 Saat
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XM00U4TX Laptop Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_176669391135 Profil Resmi

12 yorum

uye_176669391135 TN ekran olması kötü. IPS panel olmuş olsaydı, almayı düşünebilirdim. (IPS ve TN panel farkına bakın)
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
enver Profil Resmi

85 yorum

enver tn panel bu
https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad_Slim_3_15ABR8?M=82XM00U4TX
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @enver Mesajınız için teşekkürler, ürün bilgisi güncellenmiştir.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.