Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XM00U8TX Laptop Fiyatları

Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 82XM00U8TX R7-5825U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: markapasha

24.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 24440.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 82XM00U8TX R7-5825U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: emrebilism45

25.229,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 25229.60
Lenovo IdeaPad Slim 3 AMD Ryzen 7 5825U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir 82XM00U8TX

Satıcı: Emrebilisim45

26.111,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 26111.12
LENOVO 15.6 IDEAPAD SLIM 3 82XM00U8TX RYZEN 5 5825U 8GB DDR4 RAM-512GB M2 NVME-O/B UHD FDOS

Satıcı: onlinealisverisyap

27.464,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 27474
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 82XM00U8TX Ryzen 7 5825U 8 GB 512 GB SSD Radeon Graphics 15.6" Full HD Notebook

Satıcı: onlinealisverisyap

28.157,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 28157.24
Lenovo 15.6" Ideapad Slım 3 82Xm00u8tx Ryzen 5 5825U 8Gb Ddr4 Ram- 512Gb M2 Nvme- O/B Uhd Fdos

Satıcı: onlinealisverisyap

28.778,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 28778.60
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 82XM00U8TX Ryzen 7 5825U 8GB 512GB 15.6" Full HD FreeDOS Notebook - 512 GB - 8 GB

Satıcı: teknodep | 27 yorum

29.047,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 29047.44
LENOVO 15.6" IDEAPAD SLIM 3 82XM00U8TX RYZEN 5 5825U 8GB DDR4 RAM- 512GB M2 NVME- O/B UHD FDOS

Satıcı: onlinealisverisyap

29.283,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 29293.49
Lenovo Ideapad R7-5825U 8Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Ob Vga Fdos 82Xm00u8tx

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

29.333,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 29333.20
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 82XM00U8TX Ryzen 7 5825U 8GB 512GB 15.6" Full HD FreeDOS Notebook - 512 GB - 8 GB

Satıcı: onlinealisverisyap | 27 yorum

30.620,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 30620.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 AMD Ryzen 7 5825U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD 82XM00U8TX

Satıcı: onlinealisverisyap

32.223,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 32223.39
LENOVO IdeaPad Slim 3 AMD Ryzen 7 5825U 8 GB 512GB SSD 15.6" FHD FreeDos 82XM00U8TX

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

32.409,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 32409.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 82XM00U8TX Ryzen 7 5825U 8GB 512GB SSD 15.6 FHD FreeDOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

32.591,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 32591.04
Lenovo Ideapad Slim 3 Ryzen 7 5825U 8Gb 512Gb Ssd 15.6 Inç Freedos 82Xm00U8Tx Dizüstü Bilgisayar Gri

Satıcı: NETSİPARİS

34.315,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 34315.70

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XM00U8TX Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XM00U8TX Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XM00U8TX Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.3 mm
• Derinlik 235.0 mm
• Kalınlık 17.9 mm
• Ağırlık 1.62 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 7
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 7 5825U
• İşlemci Temel Frekans 2.0 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.50 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2022
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 16 MB
• Transistör Mesafesi 7 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 15 W

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası Tümleşik
• Arttırılabilir Bellek Yok

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 47.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik MobileMark 2018 (200nit):11 saat Yerel Video Oynatma (1080p/150nit):14 Saat
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XM00U8TX Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.