Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XQ00RWTX Laptop Fiyatları

Lenovo Ideapad Slım 3 82XQ00RWTX Amd Ryzen 5 7520U 8gb Ram 512GB SSD 15.6" Dos - 512 GB - 8 GB

Satıcı: Tekno Dream | 5 yorum

20.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 20499.00
LENOVO Ideapad Slim 3 AMD Ryzen 5-7520U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Dizüstü Bilgisayar 82XQ00RWTX

Satıcı: Trendyol

20.339,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 20339.36
Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 82XQ00RWTX R5-7520U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ulkemgy

20.867,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 20867.06
Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 | AMD Ryzen 5 7520U | Integrated AMD Radeon 610M Graphics | 15.6" FHD (1920x1080) TN 250nits | 8GB RAM | 512GB M2 NVMe SSD | FreeDOS | 82XQ00RWTX

Satıcı: Amazon.com.tr

20.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 20909
LENOVO Ideapad Slim 3 AMD Ryzen 5-7520U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Dizüstü Bilgisayar 82XQ00RWTX

Satıcı: Tekno Dream

20.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 20899.00
Lenovo Ideapad Slım 3 82XQ00RWTX Amd Ryzen 5 7520U 8gb Ram 512GB SSD 15.6" Dos - 512 GB - 8 GB

Satıcı: ZEB MARKET | 5 yorum

20.992,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 20992.80
Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 82XQ00RWTX R5-7520U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: technopol

21.338,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 21338.00
LENOVO IDEAPAD SLIM 3 82XQ00RWTX AMD RYZEN 5 7520U 8GB RAM 512GB SSD 15.6" DOS

Satıcı: notebookstore

21.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 21490.00
LENOVO IDEAPAD SLIM 3 82XQ00RWTX AMD RYZEN 5 7520U 8GB RAM 512GB SSD 15.6" DOS

Satıcı: Tekno Dream

23.639,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 23639.01

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XQ00RWTX Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XQ00RWTX Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XQ00RWTX Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.3 mm
• Derinlik 235.0 mm
• Kalınlık 17.9 mm
• Ağırlık 1.62 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 5
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 5 7520U
• İşlemci Temel Frekans 2.80 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.30 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2022
• İşlemci Çekirdeği 4 Adet
• Sanal Çekirdek 8 Adet
• İşlemci Önbellek 4 MB
• Transistör Mesafesi 6 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 15 W

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 5500 MHz
• Bellek Türü LPDDR5
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası Yok
• Arttırılabilir Bellek Yok

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 5 (802.11ac)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 47.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik MobileMark 2018 (200nit):11 saat Yerel Video Oynatma (1080p/150nit):14 Saat
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 610M
• Dahili Grafik Temel Frekans 1900 MHz

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XQ00RWTX Laptop Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_177354906299 Profil Resmi

2 yorum

uye_177354906299 Ram bilgisi yanlış girilmiş. Doğrusu 8gb ram olmalı.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @uye_177354906299 Mesajınız için teşekkürler, ürün bilgisi güncellenmiştir.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.