Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XQ00SFTX Laptop Fiyatları

Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 82XQ00SFTX R5-7520U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: olnino

24.251,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 24251.05
Lenovo IdeaPad Slim 3 82XQ00SFTX Ryzen 5 7520U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD

Satıcı: Hfk Teknoloji

24.328,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 24328.51
Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 82XQ00SFTX R5-7520U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: webbt

24.439,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 24439.06
Lenovo IdeaPad Slim 3 AMD Ryzen 5 7520U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82XQ00SFTX - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Ahm Bilişim | 34 yorum

25.494,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 25494.70
Lenovo IdeaPad Slim 3 AMD Ryzen 5 7520U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82XQ00SFTX - 512 GB - 16 GB

Satıcı: WebBT | 34 yorum

25.541,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 25541.05
LENOVO IdeaPad Slim 3 Ryzen 5 7520U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD FreeDOS 82XQ00SFTX

Satıcı: WebBT

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 25999.00
LENOVO IdeaPad Slim 3 Ryzen 5 7520U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD FreeDOS 82XQ00SFTX

Satıcı: Teknorya

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 25999.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 82XQ00SFTX Ryzen 5 7520U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD

Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ

26.131,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 26131.65
Ideapad Slim 3 Amd Ryzen 5 7520U 16Gb 512Gb Ssd Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82Xq00sftx

Satıcı: TEKNORYA

26.261,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 26261.60
LENOVO IdeaPad Slim 3 Ryzen 5 7520U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD FreeDOS 82XQ00SFTX

Satıcı: Teknorya

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 27009
Lenovo IdeaPad Slim 3 82XQ00SFTX Ryzen 5 7520U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD FreeDOS

Satıcı: Teknorya

27.892,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 27892.61
Lenovo IdeaPad Slim 3 AMD Ryzen 5 7520U 16GB 512GB SSD W11P 15.6" FHD 82XQ00SFTX Notebook

Satıcı: sanalsiparisim

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 29999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 82Xq00sftx Ryzen 5 7520U 16Gb 512Gb Ssd O/B Vga 15.6" Fhd Freedos Notebook

Satıcı: Netsiparis

31.737,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 31737.80

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XQ00SFTX Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XQ00SFTX Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XQ00SFTX Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.3 mm
• Derinlik 235.0 mm
• Kalınlık 17.9 mm
• Ağırlık 1.62 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 5
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 5 7520U
• İşlemci Temel Frekans 2.80 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.30 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2022
• İşlemci Çekirdeği 4 Adet
• Sanal Çekirdek 8 Adet
• İşlemci Önbellek 4 MB
• Transistör Mesafesi 6 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 15 W

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5500 MHz
• Bellek Türü LPDDR5
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası Yok
• Arttırılabilir Bellek Yok

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 5 (802.11ac)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 47.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik MobileMark 2018 (200nit):11 saat Yerel Video Oynatma (1080p/150nit):14 Saat
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 610M
• Dahili Grafik Temel Frekans 1900 MHz

Lenovo IdeaPad Slim 3 82XQ00SFTX Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.