Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo IdeaPad Slim 3 83EM005UTR Laptop (,) Fiyatları

Lenovo Ideapad 3 Slim Intel Core İ7-13620H 16 GB 512 GB Freedos 14'' Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ | 14 yorum

37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 37999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7-13620H 16GB 512GB SSD Fdos 16" Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: istanbulArena | 33 yorum

39.833,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 39833.00
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH8 Intel Core I7-13620H 16GB 512GB SSD UHD Graphics Freedos 15.6" Fhd IPS Taşınabilir Bilgisayar 883EM008NTR02 + Zetta Çanta

Satıcı: CsrTech

39.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 39899.05
Ideapad 3 Slim Case Intel Core İ7-13620H 16 Gb 512 Gb Freedos 14 Inç 83El005atr

Satıcı: Ensarbilişim

40.109,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 40109.10
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7-13620H 16Gb 512Gb Ssd Fdos 15.6 Taşınabilir Bilgisayar 83Em005utr

Satıcı: Ensarbilişim

40.109,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 40109.10
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7-13620H 16GB 512GB SSD Fdos 15.6 Taşınabilir Bilgisayar 83EM005UTR

Satıcı: Sner Teknoloji

41.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 41999.00
LENOVO Ideapad 3 Slim Case Intel i7-13620H 10Core 16 GB DDR5 512 GB SSD Freedos 14 Inç 83EL005ATR

Satıcı: Asber Teknoloji

49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 49999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7-13620H 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar 83EM005UTR CsrTech

Satıcı: CsrTech

54.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 54999.00

Lenovo IdeaPad Slim 3 83EM005UTR Laptop (,) Fiyat Geçmişi

Lenovo IdeaPad Slim 3 83EM005UTR Laptop (,) Temel Özellikleri

Lenovo IdeaPad Slim 3 83EM005UTR Laptop (,) Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.3 mm
• Derinlik 235.0 mm
• Kalınlık 17.9 mm
• Ağırlık 1.62 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü LPDDR5
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası Yok
• Arttırılabilir Bellek Yok

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 5 (802.11ac)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 2 Adet Mikrofon 1080p (Kapatılabilir)
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 47.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik 15 dk Şarj ile 2 Saat Çalışabilme
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo IdeaPad Slim 3 83EM005UTR Laptop (,) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.