Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7 13620H 16GB 1tb SSD Freedos 16" Fhd Taşınabilir Bilgisayar Snertech Çantalı
Satıcı: istanbulArena | 20 yorum
41.159,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 41159.02
Ideapad Slim 3 15Irh8 83Em00dqtr Intel Core I7 13620H 16Gb 1Tb Ssd Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
41.541,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 41541.60
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7 13620H 16GB 1tb SSD Freedos 16" Fhd Taşınabilir Bilgisayar Snertech Çantalı
Satıcı: Sner Teknoloji | 20 yorum
41.649,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 41649.02
Lenovo Ideapad Slim 3 15Irh8 83Em00dqtr Intel Core İ7 13620H 16Gb 1Tb Ssd Freedos 15.6" Fhd
Satıcı: CsrTech
42.974,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 42974.10
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH8 83EM00DQTR Intel Core i7 13620H 16GB 1TB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
43.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 43509
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK