Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo IdeaPad Slim 3 83EM00KYTR Laptop Fiyatları

Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH8 I5-13420H 16 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Freedos 83EM00KYTR

Satıcı: BOZDAN Teknoloji | 23 yorum

28.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 28899.00
LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH8 i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 15,6" FHD FreeDos 83EM00KYTR

Satıcı: Bozdan Teknoloji

28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 28999.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH8 i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 15,6" FHD FreeDos 83EM00KYTR

Satıcı: Bozdan Teknoloji

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 30009
Lenovo IdeaPad Slim 3 83EM00KYTR i5-13420H 16GB 512SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: BOM BİLİŞİM

30.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 30500.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH8 i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 15,6" FHD FreeDos 83EM00KYTR

Satıcı: BOZDAN Teknoloji

30.879,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 30879.03
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH8 83EM00KYTR i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: BozdanTeknoloji

31.489,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 31489.06
Lenovo IdeaPad Slim 3 83EM00KYTR i5-13420H 16GB 512SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: BOZDAN TEKNOLOJİ

31.656,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 31656.56
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH8 83EM00KYTR i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: DolgunBilişim

31.958,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 31958.95
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH8 I5-13420H 16 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Freedos 83EM00KYTR

Satıcı: DOLGUN TEKNOLOJİ | 23 yorum

32.332,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 32332.93
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH8 i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 15,6" FHD FreeDos 83EM00KYTR

Satıcı: DOLGUN TEKNOLOJİ

33.998,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 33998.88

Lenovo IdeaPad Slim 3 83EM00KYTR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo IdeaPad Slim 3 83EM00KYTR Laptop Temel Özellikleri

Lenovo IdeaPad Slim 3 83EM00KYTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.3 mm
• Derinlik 235.0 mm
• Kalınlık 17.9 mm
• Ağırlık 1.62 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü LPDDR5
• Toplam Bellek Yuvası Tümleşik
• Arttırılabilir Bellek Yok

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 5 (802.11ac)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 2 Adet Mikrofon 1080p (Kapatılabilir)
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 47.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik 15 dk Şarj ile 2 Saat Çalışabilme
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo IdeaPad Slim 3 83EM00KYTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.