Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: YSFTEKNOLOJİ | 9 yorum
14.537,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 14537.60 Lenovo IP S315IAH8 83ER000UTR i5-12450H 8 GB 512 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: DK-Teknoloji | 9 yorum
15.031,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 15031.04 LENOVO IdeaPad Slim 3 Intel Core i5 12450H 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" IPS 83ER000UTRSatıcı: YSFTEKNOLOJİ | 11 yorum
16.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
3 16000.00 Lenovo IdeaPad Slim 3 Intel Core i5 12450H 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" IPS Taşınabilir Bilgisayar 83ER000UTRSatıcı: DOKU TEKNOLOJİ
16.150,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 16150.00 LENOVO IdeaPad Slim 3 Intel Core i5 12450H 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" IPS 83ER000UTRSatıcı: Gürsoy Bilgisayar | 5 yorum
16.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
5 16749.00 Lenovo IdeaPad Slim 3 Intel Core i5 12450H 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" IPS Taşınabilir Bilgisayar 83ER000UTRSatıcı: Teknofs
23.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
6 23599.00