Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Emperor
11.731,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 11731.20 Lenovo IP Slim 3 83ER000WTR i5-12450H 8 GB 512 SSD 15.6"Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: gülecteknoloji | 2 yorum
13.598,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 13598.50 Lenovo IP Slim 3 83ER000WTR i5-12450H 8 GB 512 SSD 15.6"Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: websiniall | 2 yorum
13.599,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 13599.60 Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 Intel Core i5 12450H 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 83ER000WTR - GriSatıcı: Hepsiburada | 145 yorum
13.579,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 13589 LENOVO IdeaPad Slim3 Intel Core i5-12450H 8GB 512GB SSD DOS 15.6" FHD Arctic Grey Laptop 83ER000WTRSatıcı: Buzul Bilgisayar | 174 yorum
13.644,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 13644.90 LENOVO IdeaPad Slim3 Intel Core i5-12450H 8GB 512GB SSD DOS 15.6" FHD Arctic Grey Laptop 83ER000WTRSatıcı: LENS STORE
14.129,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 14129.00 Lenovo IP Slim 3 83ER000WTR i5-12450H 8 GB 512 SSD 15.6"Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: qobostore
14.439,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 14439.04 Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 Intel Core i5 12450H 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 83ER000WTRSatıcı: HAYAT BİLGİSAYAR
15.359,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
8 15359.04 Lenovoıdeapad Slim3 Intel Core I5-12450H 8gb 512GB SSD Dos 15.6 Fhd Arctic Grey Laptop 83ER000WTRSatıcı: qobostore
15.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 15509 Lenovo IdeaPad Slim 3 83ER000WTR i5-12450H 8GB 512SSD 15.6 FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: GamerBilisim
15.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
10 15899.00 Lenovo IdeaPad Slim 3 83Er000Wtr i5 12450H 15.6" 8 GB RAM 512 GB SSD FHD FreeDOS LaptopSatıcı: Qobostore
15.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 15999.00 Lenovo IdeaPad Slim 3 83ER000WTR i5-12450H 8GB 512SSD 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: CihazPark
15.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
12 15999.00 Lenovo Ideapad Slim 3 I5 12450H 8gb 512GB SSD W11PRO 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83ER000WTR-02Satıcı: SANALDESTEK
16.188,99 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
13 16198.99 Lenovo Ideapad Slim 3 15Iah8 Intel Core İ5 12450H 8Gb 512Gb Ssd Freedos 15.6 Fhd Tasinabilir Bilgisayar 83Er000wtr 16.799,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
14 16799.04 Lenovo Ideapad Slim 3 I5 12450H 8Gb 512Gb Ssd W11pro 15.6 Fhd Tasinabilir Bilgisayar 83Er000wtr-02 16.799,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
15 16799.04 Lenovo Ideapad Slim 3 I5 12450H 8gb 512GB SSD W11PRO 15.6 Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83ER000WTR-02Satıcı: Sner Teknoloji
17.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 17509 Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 Intel Core i5 12450H 8GB 512GB SSD Freedos 15.6 FHD Taşınabilir Bilgisayar 83ER000WTRSatıcı: Sner Teknoloji
17.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 17509