Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: teknoraks
16.935,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 16935.49 Lenovo Ideapad Slim 3 83Er000wtr01 İ5-12450H 8Gb 1Tbssd 15.6" Fullhd Freedos Tasinabilir Bilgisayar-Cnt002Satıcı: Teknoraks
17.316,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 17316.36 Lenovo IdeaPad Slim 3 83ER000WTR01 i5-12450H 8GB 1TBSSD 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT002Satıcı: Teknoraks
17.364,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 17364.63 LENOVO IdeaPad Slim 3 83ER000WTR01 i5-12450H 8GB 1TBSSD 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-Satıcı: emarket
17.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 17749.00 Lenovo Ideapad Slim 3 I5 12450H 8gb 1tb SSD Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83ER000WTR-01Satıcı: DartTech
17.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 17809 Lenovo IP Slim 3 83ER000WTR01 i5-12450H 8 GB 1 TB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar-CNT002Satıcı: serytech
17.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
6 17999.00 Lenovo IdeaPad Slim 3 83ER000WTR01 i5-12450H 8GB 1TBSSD 15.6\" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT002Satıcı: Teknoraks
18.043,00 TL + Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
7 18053 Lenovo Ideapad Slim 3 83Er000wtr01 I5-12450H 8Gb 1Tbssd 15.6 Fullhd Freedos Tasinabilir Bılgısayar-Cnt002 19.109,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 19109.02 LENOVO IdeaPad Slim 3 83ER000WTR01 i5-12450H 8GB 1TBSSD 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-Satıcı: Sner Teknoloji
19.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
9 19499.00 Lenovo Ideapad Slim 3 83ER000WTR01 I5-12450H 8gb 1tbssd 15.6 Fullhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar -CNT002Satıcı: Sner Teknoloji
19.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
10 19509 Lenovo IdeaPad Slim 3 83ER000WTR01 i5-12450H 8GB 1TBSSD 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT002Satıcı: SeryTech
21.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 21999.00