Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo IdeaPad Slim 3 83ER000XTR i5-12450H 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: sabasdtm
28.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 28799.00
Lenovo Ideapad Slim 3 12.nesil Core I5 12450H 8gb Ddr5 512GB SSD 15.6 Inç Windows 11 83ER000XTR - Siyah
Satıcı: MSY Teknoloji | 31 yorum
29.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 29099.00
LENOVO IDEAPAD SLIM 3 83ER000XTR INTEL CORE i5 13420H 8GB DDR5 512GB SSD ONBOARD 15.6" W11 Satıcı: SANALDESTEK BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ
29.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 29399.00
LENOVO IDEAPAD SLIM 3 83ER000XTR INTEL CORE i5 13420H 8GB DDR5 512GB SSD ONBOARD 15.6" W11 Satıcı: Haçat Bilişim
29.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 29499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK