Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: teknobilisim | 8 yorum
14.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 14609 Lenovo Ip Slim 3 15IAH8/CORE I5-12450H/8 GB RAM/256 GB SSD/15.6"/W11/LAPTOP Gri 83ER001ETRSatıcı: SANALDESTEK | 8 yorum
14.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 14709 LENOVO Ideapad Slim 3 12.Nesil Core i5 12450H-8Gb-256Gb Ssd-15.6inc-W11Satıcı: SANALDESTEK BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
3 14999.00 LENOVO Ideapad Slim 3 12.Nesil Core i5 12450H-8Gb-256Gb Ssd-15.6inc-W11Satıcı: Göktürk Teknoloji | 2 yorum
15.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
4 15400.00 LENOVO Ideapad Slim 3 12.Nesil Core i5 12450H-8Gb-256Gb Ssd-15.6inc-W11Satıcı: F2G-TECH
16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 16999.00 LENOVO IP Slim 3 15IAH8/Core i5-12450H/8 GB RAM/256 GB SSD/15.6"/W11/Laptop Gri 83ER001ETR 17.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 18009 Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core i5-12450h 8gb 258gb Ssd Intel Uhd Graphics 15.6" Fhd W11 Arctic Grey Notebook 83er001etrSatıcı: TEKNOSA
17.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 17999.00 Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 83ER001ETR i5-12450H 8 GB 256 GB SSD UHD Graphics 15.6" Full HD Notebook 17.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 17999.00 Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 83ER001ETR i5-12450H 8 GB 256 GB SSD UHD Graphics 15.6" Full HD Notebook 17.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 17999.00 Lenovo Ideapad Slim 3 12.Nesil Core i5 12450H-8Gb-256Gb Ssd-15.6inc-W1115 yorum
17.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 17999.00