Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 I5-12450H 8g 512G SSD 16 Fhd+ 1920X1200 IPS Panel Freedos Arctic Grey 83ES0033TR - 1 GB
Satıcı: Gürsoy Bilgisayar
32.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 32500.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IAH8 83ES0033TR i5-12450H 8 GB 512 GB SSD 16" Free Dos WUXGA Dizüstü Bilgisayar Satıcı: OKYANUSMALATYA
34.466,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 34466.04
Lenovo Ideapad Slim 3 I5-12450H 8g 512G SSD 16 Fhd+ 1920X1200 IPS Panel Freedos Arctic Grey 83ES0033TR
Satıcı: OKYANUS MALATYA | 15 yorum
36.666,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 36666.00
Lenovo Ideapad Slım 3 83ES0033TR I5-12450H 8GB 512GB SSD 16" Dos Notebook Satıcı: OKYANUS TEKNOLOJİ
38.888,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 38888.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16Iah8 83Es0033trm5 İ5-12450H 8Gb 1Tb Ssd Freedos 16" Wuxga Notebook
Satıcı: OKYANUS TEKNOLOJİ
45.309,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 45309.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IAH8 83ES0033TRM1 i5-12450H 8GB 512GB SSD Windows 10 Pro 16" WUXGA Notebook Satıcı: OKYANUS TEKNOLOJİ
45.444,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 45444.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16Iah8 83Es0033trm4 İ5-12450H 8Gb 1Tb Ssd Windows 10 Pro 16" Wuxga Notebook
Satıcı: OKYANUS TEKNOLOJİ
47.749,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 47749.10
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK