Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K00027TR Laptop Fiyatları

Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10 83K00027TR i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 14" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: webbt

27.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 27495.00
Lenovo Ideapad Slim 3 14Irh10 Intel I5 13420H Ddr5 16Gb 512Gb Freedos 14 Inç Aydınlatmalı Klavye 83K00027Tr

Satıcı: Kanyon Teknoloji

27.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 27499.00
LENOVO Ideapad Slim 3 14ırh10 Intel I5 13420h Ddr5 16gb 512gb Freedos 14 Inç Aydınlatmalı Klavye 83k00027tr

Satıcı: KanyonTeknoloji

27.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 27699.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10 83K00027TR i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 14" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KanyonTeknoloji

28.105,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 28105.06
LENOVO Ideapad Slim 3 14IRH10 Intel I5 13420h Ddr5 16GB 512GB Freedos 14 Inç Aydınlatmalı Klavye 83K00027TR

Satıcı: KanyonTeknoloji

29.301,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 29301.02
Lenovo Ideapad Slim 3 14IRH10 Intel I5 13420H Ddr5 16 GB 512 GB Freedos 14 Inç Wuxga Aydınlatmalı Klavye

Satıcı: KanyonTeknoloji | 55 yorum

29.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 29450.00
LENOVO IdeaPad Slim 3 14IRH10 Intel i5 13420H DDR5 16 GB 512 GB Freedos 14 Inç Aydınlatmalı Klavye

Satıcı: KanyonTeknoloji

29.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 sn önce

7 29909
Lenovo Ideapad Slim 3 14IRH10 Intel I5 13420H Ddr5 16 GB 512 GB Freedos 14 Inç Wuxga Aydınlatmalı Klavye

Satıcı: WebBT | 55 yorum

29.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 29899.00
LENOVO Ideapad Slim 3 14ırh10 Intel I5 13420h Ddr5 16gb 512gb Freedos 14 Inç Aydınlatmalı Klavye 83k00027tr

Satıcı: WebBT

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 29999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 14Irh10 Intel I5 13420H Ddr5 16Gb 512Gb Freedos 14 Inç Aydınlatmalı Klavye 83K00027Tr

Satıcı: istanbulArena

35.149,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 35149.99

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K00027TR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K00027TR Laptop Temel Özellikleri

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K00027TR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB + 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası Yok
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB 5Gbps USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) FHD 1080p IR with Privacy Shutter 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 60.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik 15 dk Şarj ile 2 Saat Çalışabilme
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K00027TR Laptop Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Tamer Profil Resmi

13 yorum

Tamer @epey görsel bu ürüne ait değil.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Tamer Mesajınız için teşekkürler, görseller güncellenmiştir.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.