Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Ideapad Slim 3 14Irh10 Intel I5 13420H 8 Gb 512 Gb Ssd Wuxga Freedos 14 Inç 83K00028tr Snertech Çanta
Satıcı: Ensarbilişim
30.559,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 30559.10
Ideapad Slim 3İ Gen 10 14Irh10 Intel I5 13420H Ddr5 8 Gb 512 Gb Ssd Freedos 14 Inç 83K00028tr
Satıcı: Ensarbilişim
30.559,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 30559.10
Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10 83K00028TR i5-13420H 8 GB 512 GB 14" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: istanbulArena
31.019,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 31019.99
Lenovo Ideapad Slim 3 14IRH10 Intel I5 13420H 8 GB 512 GB SSD Wuxga Freedos 14 Inç 83K00028TR Snertech Çanta
Satıcı: Sner Teknoloji
31.359,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 31359.02
Lenovo Ideapad Slim 3 14IRH10 Intel I5 13420H 8 GB 512 GB SSD Wuxga Freedos 14 Inç 83K00028TR Snertech Çanta
Satıcı: istanbulArena
31.359,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 31359.02
Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10 83K00028TR i5-13420H 8 GB 512 GB 14" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elektropasaj
32.899,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
6 32899.06
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK