Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR005 I7-13620H 24GB 512SSD 14" Wuxga Freedos Dizüstü BILGISAYAR-CNT006 Satıcı: Elimar
45.599,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 45599.05
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR005 I7-13620H 24GB 512SSD 14" Wuxga Freedos Dizüstü BILGISAYAR-CNT006 - 512 GB - 24 GB
Satıcı: elimar
47.955,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 47955.80
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR005 I7-13620H 24GB 512SSD 14" Wuxga Freedos Dizüstü BILGISAYAR-CNT006 Satıcı: elimar
47.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
3 47999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002atr005 I7-13620H 24Gb 512Ssd 14" Wuxga Freedos Dizüstü Bılgısayar-Cnt006
Satıcı: Elimar
47.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 47999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR005 I7-13620H 24GB 512SSD 14" Wuxga Freedos Dizüstü BILGISAYAR-CNT006 - 512 GB - 24 GB
Satıcı: indirimde
48.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
5 48999.00
Ideapad Slim 3 83K0002atr005 I7-13620H 24Gb 512Ssd 14" Wuxga Freedos Dizüstü Bılgısayar-Cnt006
Satıcı: Ensarbilişim
49.659,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 49659.10
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR005 I7-13620H 24GB 512SSD 14" Wuxga Freedos Dizüstü BILGISAYAR-CNT006 Satıcı: Sner Teknoloji
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
7 51999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK