Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR011 I7-13620H 40GB 512SSD 14" Wuxga Freedos Dizüstü BILGISAYAR-CNT012 Satıcı: Elimar
55.099,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
1 55099.05
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR011 I7-13620H 40GB 512SSD 14" Wuxga Freedos Dizüstü BILGISAYAR-CNT012 - 512 GB - 40 GB
Satıcı: elimar
57.946,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 57946.80
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR011 I7-13620H 40GB 512SSD 14" Wuxga Freedos Dizüstü BILGISAYAR-CNT012 Satıcı: elimar
57.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 57999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002atr011 I7-13620H 40Gb 512Ssd 14" Wuxga Freedos Dizüstü Bılgısayar-Cnt012
Satıcı: Elimar
57.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 57999.00
Ideapad Slim 3 83K0002atr011 I7-13620H 40Gb 512Ssd 14" Wuxga Freedos Dizüstü Bılgısayar-Cnt012
Satıcı: Ensarbilişim
62.074,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 62074.10
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR011 I7-13620H 40GB 512SSD 14" Wuxga Freedos Dizüstü BILGISAYAR-CNT012 - 512 GB - 40 GB
Satıcı: indirimde
62.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
6 62499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR011 I7-13620H 40GB 512SSD 14" Wuxga Freedos Dizüstü BILGISAYAR-CNT012 Satıcı: Sner Teknoloji
64.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
7 64999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK