Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Ideapad Slim 3 83K0002atr012 I7-13620H 40Gb 1Tbssd 14" Wuxga Freedos Dizüstü Bılgısayar-Cnt013
Satıcı: Ensarbilişim
57.299,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 57299.10
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR012 I7-13620H 40GB 1tbssd 14" Wuxga Freedos Dizüstü BILGISAYAR-CNT013 Satıcı: Elimar
58.899,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 58899.05
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR012 I7-13620H 40GB 1tbssd 14" Wuxga Freedos Dizüstü BILGISAYAR-CNT013 Satıcı: Sner Teknoloji
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 59999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR012 I7-13620H 40GB 1tbssd 14" Wuxga Freedos Dizüstü BILGISAYAR-CNT013 - 1 TB - 40 GB
Satıcı: elimar
61.943,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 61943.20
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR012 I7-13620H 40GB 1tbssd 14" Wuxga Freedos Dizüstü BILGISAYAR-CNT013 Satıcı: elimar
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
5 61999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002atr012 I7-13620H 40Gb 1Tbssd 14" Wuxga Freedos Dizüstü Bılgısayar-Cnt013
Satıcı: Elimar
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 61999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR012 I7-13620H 40GB 1tbssd 14" Wuxga Freedos Dizüstü BILGISAYAR-CNT013 - 1 TB - 40 GB
Satıcı: indirimde
64.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 64999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK