Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR017 I7-13620H 16GB 512SSD 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT018 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: indirimde
41.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 41499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR017 I7-13620H 16GB 512SSD 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT018 Satıcı: Elimar
41.799,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 41799.05
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR017 I7-13620H 16GB 512SSD 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT018 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: elimar
43.959,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 43959.40
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR017 I7-13620H 16GB 512SSD 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT018 Satıcı: elimar
43.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 43999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002atr017 I7-13620H 16Gb 512Ssd 14" Wuxga W11p Dizüstü Bılgısayar-Cnt018
Satıcı: Elimar
43.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 43999.00
Ideapad Slim 3 83K0002atr017 I7-13620H 16Gb 512Ssd 14" Wuxga W11p Dizüstü Bılgısayar-Cnt018
Satıcı: Ensarbilişim
44.884,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 44884.10
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7-13620H 16 GB Ram 512 GB WIN11 Pro Wuxga 14'' 83K0002ATR + Elektropasaj Çanta Satıcı: ElektroPasaj
45.599,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
7 45599.05
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK