Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR018 I7-13620H 16GB 1tbssd 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT019 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: istanbulArena
47.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 47399.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR018 I7-13620H 16GB 1tbssd 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT019 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: indirimde
47.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 47499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR018 I7-13620H 16GB 1tbssd 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT019 Satıcı: Elimar
47.499,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 47499.05
Ideapad Slim 3 83K0002atr018 I7-13620H 16Gb 1Tbssd 14" Wuxga W11p Dizüstü Bılgısayar-Cnt019
Satıcı: Ensarbilişim
49.659,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 49659.10
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR018 I7-13620H 16GB 1tbssd 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT019 Satıcı: elimar
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 49999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002atr018 I7-13620H 16Gb 1Tbssd 14" Wuxga W11p Dizüstü Bılgısayar-Cnt019
Satıcı: Elimar
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 49999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR018 I7-13620H 16GB 1tbssd 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT019 Satıcı: Sner Teknoloji
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
7 51999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK