Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR019 I7-13620H 24GB 512SSD 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT020 - 512 GB - 24 GB
Satıcı: istanbulArena | 1 yorum
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 46999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR019 I7-13620H 24GB 512SSD 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT020 - 512 GB - 24 GB
Satıcı: indirimde | 1 yorum
47.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 47499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR019 I7-13620H 24GB 512SSD 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT020 Satıcı: Elimar
47.499,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
3 47499.05
Ideapad Slim 3 83K0002atr019 I7-13620H 24Gb 512Ssd 14" Wuxga W11p Dizüstü Bılgısayar-Cnt020
Satıcı: Ensarbilişim
48.704,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 48704.10
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR019 I7-13620H 24GB 512SSD 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT020 Satıcı: elimar
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 49999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002atr019 I7-13620H 24Gb 512Ssd 14" Wuxga W11p Dizüstü Bılgısayar-Cnt020
Satıcı: Elimar
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 49999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I7-13620H 24 GB Ram 512 GB WIN11 Pro Wuxga 14'' 83K0002ATREP1 + Elektropasaj Çanta Satıcı: ElektroPasaj
50.349,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
7 50349.05
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK