Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR020 I7-13620H 24GB 1tbssd 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT021 Satıcı: Elimar
51.299,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 51299.05
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR020 I7-13620H 24GB 1tbssd 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT021 - 1 TB - 24 GB
Satıcı: indirimde
51.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 51799.00
Ideapad Slim 3 83K0002atr020 I7-13620H 24Gb 1Tbssd 14" Wuxga W11p Dizüstü Bılgısayar-Cnt021
Satıcı: Ensarbilişim
53.479,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 53479.10
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR020 I7-13620H 24GB 1tbssd 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT021 - 1 TB - 24 GB
Satıcı: elimar
53.950,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 53950.40
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR020 I7-13620H 24GB 1tbssd 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT021 Satıcı: elimar
53.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 53999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002atr020 I7-13620H 24Gb 1Tbssd 14" Wuxga W11p Dizüstü Bılgısayar-Cnt021
Satıcı: Elimar
53.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 53999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR020 I7-13620H 24GB 1tbssd 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT021 Satıcı: Sner Teknoloji
55.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
7 55999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK